ZADZWOŃ DO NAS

+48 500 009 952

Oferta

Domki letniskowe w górach – Muszyna

Ośrodek wypoczynkowy „Edyta” to kompleks domków wypoczynkowych w górach, położony na terenie Beskidu Nowosądeckiego, w dolinie rzeki Poprad. Ten niezwykle atrakcyjny pod względem turystycznym region obfituje w piękne krajobrazy, które w połączeniu z bogactwem dziedzictwa kulturowego i folkloru składają się na jego wyjątkowy charakter. Dolina Popradu to jeden z najczystszych regionów Polski, dlatego znajdujące się tu uzdrowiska i ośrodki wypoczynkowe cieszą się ogromną popularnością.

W malowniczej okolicy, u stóp Jaworzyny Krynickiej usytuowany jest Ośrodek Wypoczynkowy „Edyta”. Odległość od centrum miasta - 4km - stanowi korzystny kompromis pomiędzy relaksem na łonie natury a łatwym dostępem do oferowanych przez Muszynę i okolice atrakcji.

 

Kwatery w Muszynie

Osoby poszukujące kwatery w Muszynie mają w Ośrodku Wypoczynkowym „Edyta” do dyspozycji ponad 100 miejsc noclegowych rozmieszczonych w 20 wolnostojących domkach. Każdy domek, oprócz kompletnego węzła sanitarnego, na wyposażeniu posiada telefon, telewizor podłączony do anteny satelitarnej, a także czajnik elektryczny. Wszystkie kwatery posiadają bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu (WiFi). Domki Ośrodka Wypoczynkowego „Edyta” są murowane, co zapewnia komfort mieszkania nie tylko latem, ale i zimą.

Budynek główny

Oprócz wolnostojących domków do dyspozycji Gości Ośrodka „Edyta” pozostaje budynek centralny, w którym znajduje się kawiarnia z bogato wyposażonym barem, sala kominkowa i stołówka. Pawilon główny to doskonałe miejsce spędzania wolnego czasu w przypadku, gdy pogoda nie sprzyja rozrywkom na świeżym powietrzu. Nic tak nie umila długich, zimowych wieczorów jak blask ognia z kominka i smaczny posiłek. W stołówce ośrodka Wypoczynkowego „Edyta” znajdą Państwo smaczne, domowe jedzenie.

 

Zielone szkoły i kolonie w Muszynie

Nauka i wypoczynek? Te dwie z pozoru wykluczające się rzeczy można ze sobą połączyć. Zielone szkoły, bo o nich mowa, to zorganizowane przez nauczycieli i wychowawców wyjazdy grup dzieci i młodzieży w charakteryzujące się wysokimi walorami przyrodniczymi i ekologicznymi tereny. Wyjazdy te połączone są z zajęciami lekcyjnymi i wychowawczymi, realizującymi wybrane przez pedagogów programy.

Zielone szkoły w Muszynie są już niemal tradycją. Czyste powietrze, przepiękne krajobrazy i liczne atrakcje oferowane w czasie wolnym sprawiają, że w Muszynie regularnie goszczą grupy dzieci i młodzieży z niemal wszystkich regionów Polski. Ferie połączone z luźniejszymi zajęciami lekcyjnymi cieszą się wielką popularnością wśród uczniów, którzy w trakcie roku szkolnego wyczekują tych kilku tygodni spędzonych z rówieśnikami na łonie natury.

Każda szkoła, która zechce zorganizować uczniom w Muszynie „edukacyjne wczasy”, może liczyć na wsparcie Ośrodka Wypoczynkowego „Edyta”. Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu tego typu wyjazdów, rozbudowana baza noclegowa i zaplecze w postaci własnej stołówki sprawiają, że Ośrodek „Edyta” jest w stanie zrealizować różne pomysły inspirowane przez nauczycieli i wychowawców.

Goście Ośrodka mogą ponadto nieodpłatnie korzystać z odkrytego basenu, miejsca do zorganizowania grilla lub ogniska a także boiska do gry w piłkę plażową. Dzięki bezpłatnemu dostępowi do bezprzewodowego Internetu, wczasowicze mogą bez konieczności wychodzenia z Ośrodka sprawdzić np. rozkłady jazdy autobusów lub pociągów czy zarezerwować bilet.

 

 

Zapraszamy do domków mieszkalnych

Ośrodek wypoczynkowy posiada 20 niezależnych domków z pełnym węzłem sanitarnym. Łącznie ponad 100 miejsc noclegowych. Każdy pokój jest wyposażony w telefon, telewizor ( TV sat.) i dostęp do Internetu. Dysponujemy dużą bazą noclegową, zapewniając nocleg w Muszynie w aż 80-ciu pokojach. Zapraszamy zarówno rodziny jak i całe grupy zorganizowane - na nocleg. Muszyna może być doskonałą bazą wypadową dla turystów, którzy lubią piesze wędrówki po górach.

2021 Bruk-Bet